Contact

CONTACTEZ-NOUS !

FLANDRE

Stijn Debaillie
Designregio Kortrijk
stijn@designregio-kortrijk.be

An Cosaert
Antwerp Mangement School
an.cosaert@ams.ac.be

Kris Dekeyzer
Leiedal
kris.dekeyzer@leiedal.be

FRANCE

Thomas Chuzeville
lille—design
tchuzeville@lille-design.com

David Ferron
CCI Grand Lille
d.ferron@grand-lille.cci.fr

Yves Selliez
ADITEC
yselliez@aditec.org

Michael Vandemoëre
MEL
mvandemoere@lillemetropole.fr

WALLONIE

Anne-Sophie Prevost
Design Innovation
anne-sophie.prevost@designinnovation.be

Ruffin Mukenge
maison du design
ruffin.mukenge@maisondudesign.be

Jean-François Dispaux
CEEI Héraclès
Jfdispaux@Heracles.be

Khadija Omari
IDETA
omari@ideta.be

Cyrielle Doutrewe
Wallonie Design
cyrielle.doutrewe@walloniedesign.be

Partenaires / Projectparners

aditec_vertical
IDETA
Leiedal
MAISONDUDESIGN_RVB_PRO
METROPOLE_EUROPENNE_DE_LILLE
Wallonie Design_logo

Partenaires associés / Geassocieerde projectpartners

Co-financeurs / Medefinanciers

unioneuropeenne
METROPOLE_EUROPENNE_DE_LILLE
Logo Région HDF
WALLONIE

Avec le soutien du Fonds européen de développement régional / Met steun van het Europees Fonds voor Regionale Ontwikkeking